Mam na imię Daniel i od 5 lat zajmuję się marketingiem internetowym.

Wszystko zaczęło się w jednej z krakowskich klubokawiarni. Po dwóch latach parzenia kawy i mieszania koktajli zostałem managerem baru. Byłem odpowiedzialny m.in. za prowadzenie działań promocyjnych.

Między mną a marketingiem zaiskrzyło. Pracowałem w agencjach reklamowych i dziale marketingu firmy szkoleniowej, a w wolnych chwilach pomagałem znajomym przy realizacji ich autorskich projektów. W czerwcu 2021 roku postawiłem wszystko na jedną kartę i rozpocząłem własną działalność.

Doświadczenie zawodowe

Copywriting

Zarządzanie projektami, szkolenia, podróże, HR, social media, marketing – to tylko kilka tematów, o których pisałem.

Social media

Byłem odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii social media firm z różnych branż: od gastronomii po szkolenia.

Reklama na FB

Pracowałem zarówno na małych, jak i trochę większych budżetach. Razem z pewnością dobrze wydamy Twoje pieniądze.

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem… geografem. Nie, nikt mnie nie zmusił – bardzo chętnie wybrałem te studia i miło je wspominam. 😉 Wiedzę z zakresu marketingu internetowego zdobywałem na szkoleniach i kursach. Dodatkowo spędziłem setki godzin na czytaniu eksperckich blogów, książek i raportów.

Najważniejsze certyfikaty:

 • Content Marketing Certified
  certyfikat wydany przez HubSpot Academy
 • Social Media Manager – poziom Basic Extra
  certyfikat wydany przez Forum Media Polska
 • Social Media Manager – poziom Pro
  certyfikat wydany przez Forum Media Polska

Najważniejsze szkolenia:

 • Facebook & Instagram Pro
  szkolenie organizowane przez Social Media Now
 • Design Thinking
  szkolenie organizowane przez Inprogress

Specjalizacje

Specjalizuję się w projektowaniu jakościowych i merytorycznych artykułów blogowych. Jaka tematyka jest mi szczególnie bliska?

Gastronomia

Po 4 latach pracy w klubokawiarni znalazłem się po drugiej stronie baru. Nadal jednak chętnie śledzę gastronomiczne nowinki.

Ochrona środowiska

Potrzebujesz copywritera z wykształceniem przyrodniczym? Jestem tu! I chyba łączy nas zainteresowanie losem Ziemi!

Podróże i turystyka

Otwarcie granic i szał na podróże otworzył nowe perspektywy copywriterom. A ja nieśmiało przypomnę, że jestem geografem.

Edukacja i szkolenia

Lata pracy w dziale marketingu firmy szkoleniowej dały mi wiedzę, co w tej branży się sprawdza, a co nie. Żal nie skorzystać!

Marketing

O marketingu mogę pisać bez końca. I nie wszystkie teksty muszą wylądować na moim blogu. Miejsca w Internecie jest przecież dużo. 😉

Inny temat? Napisz!

Realizowałem również projekty z innych obszarów tematycznych. Napisz do mnie – z pewnością znajdziemy dobre rozwiązanie.

Współpraca

Aktualnie współpracuję z największymi agencjami marketingowymi w Polsce i realizuję projekty dla własnych klientów. Chcesz do nich dołączyć? Napisz do mnie!

Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane do przetworzenia zapytania. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Daniel Opałka Treść.