Lubisz pisać i planujesz robić to zawodowo?
Chcesz poznać tajniki skutecznego content marketingu?
Szukasz kursu, który skupia się na praktyce?

Jesteś w dobrym miejscu!

Jakie szkolenia przygotowuję dla Ciebie?

Pracuję nad platformą e-learningową z kursami z obszaru copywritingu i marketingu.
W pierwszej kolejności przygotowuję następujące szkolenia:

Skuteczny blog firmowy

Szkolenie składa się z dwóch części. Podczas pierwszej poznasz zagadnienia związane z tworzeniem strategii content marketingowej – od ustalenia celów po ich realizację. Druga polega na praktycznej nauce projektowania skutecznych artykułów z uwzględnieniem zasad webwritingu.

Copywriting i webwriting

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących copywriterów, którzy chcą nauczyć się pisać zarówno długie, jak i krótsze teksty użytkowe. Oprócz wiedzy z zakresu webwritingu, dowiesz się, gdzie szukać zleceń oraz jak wyceniać swoją pracę, by utrzymać się z pisania.

Marketing w gastronomii

Pomysł na to szkolenie zrodził się z mojej miłości do gastronomii. Przez wiele lat pracowałem jako barman i manager jednej z krakowskich klubokawiarni. Szkolenie będzie się skupiało na zagadnieniach związanych z tworzeniem i realizacją strategii marketingowej kawiarni, restauracji i pubów. Więcej informacji wkrótce.

Na czym polega warsztatowy charakter szkoleń?

  • Każdy temat omawiany podczas szkolenia kończy się ćwiczeniami.
  • Poznasz najlepsze praktyki stosowane przez marki z całego świata.
  • Nauczysz się korzystać z darmowych narzędzi wspierających content marketing i copywriting.
  • Szkolenia zakończysz z pakietem gotowych materiałów (m.in. content planem, schematem artykułu, projektem ogłoszenia).
  • Po zakończeniu kursu możesz skonsultować ze mną swój tekst. Otrzymasz rozbudowany feedback.
  • Zaprojektujesz pierwsze artykuły do portfolio!

Dla kogo?

Dzięki szkoleniom nauczysz się tworzyć teksty użytkowe, zwłaszcza artykuły blogowe.
W warsztatach może wziąć udział każdy, kto chce poznać praktyczne aspekty webwritingu i strategii content marketingowej. W szczególności:

Przyszli copywriterzy

Naucz się pisać skuteczne teksty!

Freelancerzy

Zdobądź pierwsze zlecenia!

Właściciele firm

Rozwijaj swoją markę!

Wstępny formularz

Zostaw mi swój e-mail, a poinformuję Cię, gdy szkolenia będą gotowe. Wyślę Ci maksymalnie 3 wiadomości w tej sprawie – nie obawiaj się spamu.

Koszt każdego kursu to ok. 649 zł. W cenie: dostęp do platformy, dostęp do grupy dla absolwentów kursu, tematyczne e-booki i merytoryczne konsultacje.

Jeśli masz pytania lub uwagi, to jest miejsce na nie. 😉
Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane do przetworzenia zapytania. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Daniel Opałka Treść.

Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Daniel Opałka i jestem marketerem z 5-letnim doświadczeniem. Swoją przygodę z działaniami promocyjnymi rozpocząłem jako manager krakowskiej klubokawiarni. Następnie pracowałem w agencji growth hackingowej i dziale marketingu firmy szkoleniowej.

W lipcu 2021 roku założyłem własną działalność, w ramach której współpracuję z agencjami marketingowymi i firmami w zakresie szeroko rozumianego content marketingu. Projektuję treści i pokazuję innym, jak to robić.